Bestuur

Voorzitter
Albert van de Streek
Hattemerbroek
Tel: 06 41575111

E-mail: voorzitter@landgeit.nl

Secretaris
Mike Hilderink
Groenlo
Tel: 06 21528784

E-mail: secretaris@landgeit.nl

Penningmeester
Miriam van der Laan
Nieuw Heeten
Tel: 06 81492654

E-mail: penningmeester@landgeit.nl

RSIN of Fiscaal nummer 818692248
Bestuursleden en commissieleden krijgen geen beloning, het is vrijwilligerswerk.

Ledenadmin

Ledenadministratie
Wilna Boink
Udenhout
Tel: (013) 5112398
 
 

Regio

Regiovertegenwoordiger Midden
Piet Enserink
Hellendoorn
Tel: 06-10987773
 
Regiovertegenwoordiger Noord
Pyt de Boer
Boazum
Tel: (0515) 521344
 
Regiovertegenwoordiger West
Marcel Koop (interim)
Landsmeer 
Tel: 06 22141353
 
Regiovertegenwoordiger Zuid
Wilna Boink
Udenhout
Tel: (013) 5112398
 

Regionale fokkersclubs

West-Nederland
Secretaris: Marcel Koop
Landsmeer 
Tel: 06 22141353
E-mail: nieuwstijding@gmail.com

Groningen
Secretaris: Jan Ritsma
Marum
E-mail: jritsma@xs4all.nl

Friesland
Secretaris: Albert Thalen
Kollum
Tel: (0511) 451520,
E-mail: albertthalen45@gmail.com

Midden-Nederland
Secretaris: Erwin de With
Tel: 0545-275686
E-mail: dewitherwin@gmail.com

Drenthe
Secretaris: Hilda Kort
Dwingeloo
Tel: 06 12695763
E-mail: korth@xs4all.nl

Zuid-Nederland
Secretaris: Alex Dobbelsteen
Tel: (0413) 293823
E-mail: alexdobbelsteen@home.nl

Commissies

Commissie Fokbeleid
Fok- & stamboekreg., standaard, populatiebeheer, foktechnische aspecten, dierenonderzoek en inzet onderzoek.
Voorzitter: Albert van de Streek
Leden: Edgar de Poel, Geert Boink, Piet Enserink

Commissie Stamboekbeheer
Stamboekadministratie, keurmeesterscorps / keuringen, (digitaal) archief
Voorzitter: Mike Hilderink
Leden: Johan en Tiny Vennedunker, Hans Scheltinga, Anja Scholten

Beheer website:
Hilda kort
hilda@holtien11.nl

Commissie PR & Communicatie
Algemeen, clubblad DNL, www.landgeit.nl en dieruitwisseling Tiny Vennedunker, Jans Kelder, Hilda Kort, Hans Scheltinga

Redactie en samenstelling clubblad:
Jans Kelder / Tiny Vennedunker
Tel: (0524) 291220

Verenigingsdocumenten